هویت سازی - هویت بصری

شرکت تبلیغاتی ادریس

هویت سازی - هویت بصری

شرکت تبلیغاتی ادریس

  • ۰
  • ۰


هویت بصری
برند

هویت بصری برند ( هویت بصری سازمانی ) مجموعه ای از ساختارها و باید و نباید های بصری بر اساس هویت برند است، به این معنی که در زمانی که برندی می خواهد وارد بازار شود، در صورتی که یک انسجام و یکپارچگی بصری فکر شده و هوشمندانه نداشته باشد، قطعا محکوم به نابودی است.
شرکت ادریس به واسطه تخصص و تمرکز در حوزه ویژوال ( هویت بصری برند ) و داشتن پرسنل خلاق در زمینه ویژوال برندینگ و همچنین سبک متمایز و متفاوت خود، هویت بصری برند را کاملا حرفه ای، علمی و تخصصی ارائه می دهد.


شرکت ادریس در بخش هویت بصری برند ، 5 پکیج هویتی متناسب با شرکت ها و سازمان های بزرگ، متوسط و کوچک طراحی نموده و با توجه به رویکرد و استراتژی آن شرکت، پکیج متناسب با آن مجموعه را ارائه خواهد کرد.

پکیج c

این پکیج پیش نیاز و به طور کلی زیر ساخت و پایه اساسی هویت بصری هر برند است.
هر برند ، شرکت و کسب و کاری که می خواهد شروع به فعالیت کند باید از حداقل هویت بصری برخوردار باشد که پکیج C به صورت پایه و اولیه برای تمامی کسب و کار ها طراحی شده است.

این پکیج مناسب است برای:

کسب و کارها و برندهایی که در ابتدای راه هستند و هنوز اقدام جدی و حرفه ای در بخش طراحی ها و هویت بصری انجام نداده اند؛ جزو سازمان های کوچک محسوب می شوند و به دلیل اینکه صنعت کوچکی دارند، نیاز به اقلام هویتی زیادی ندارند و صرفا زیر ساخت و پایه ی هویت بصری آنها برای داشتن هویت یکپارچه، این پکیج برای آن ها کفایت می کند.
و به طور خلاصه تمام شرکت ها ، سازمان ها و برند هایی که قصد یکپارچگی سازمانی را در خود احساس می کنند از این پکیج پیش نیاز باید استفاده کنند
-موارد داخل پکیج C به حدود 35 آیتم میرسد.

پکیج b

یکیج B به دلیل تکمیل تر شدن نسبت به پکیج C دارای آیتم های بصری بیشتری است و برند هایی که کمی بیشتر با مخاطبین خود ارتباط دارند و بحث بسته بندی و طراحی های دیگری در مسیر برند سازی آن ها وجود دارد، این پکیج مناسب آنهاست.

این پکیج مناسب است برای:

کسب و کارها و برندهایی که در ابتدای راه هستند و هنوز اقدام جدی و حرفه ای در بخش طراحی ها و هویت بصری انجام نداده اند؛ جزو سازمان های متوسط محسوب می شوند و به دلیل اینکه صنعت نسبتا بزرگی دارند، نیاز به اقلام هویتی زیادی دارند و مجموعه اقلام استراتژیک بصری برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است و نیاز به یکپارچگی بصری در اولویت آن ها قرار دارد.
به طور خلاصه شرکت های تولید کننده که به صورت B2B فعالیت دارند و در آینده کاری خود، نیازی به تبلیغات احساس نمی کنند و صرفا هویت یکپارچه برند آن ها برای ارتقاء سازمان آنها با سایر رقبا مطرح می شود از این پکیج استفاده می کنند.
-موارد داخل پکیج B به حدود 90 آیتم میرسد.

پکیج a

کامل ترین پکیج هویت بصری پکیج A است که تمامی اقلام هویت بصری در داخل آن قرار دارد و مناسب برند هایی است که اندازه سازمان آنها و تعداد مشتریان بسیار زیادی دارند و در آینده نیاز به تبلیغات گسترده در سطوح مختلف ATL,TTL,BTL دارند از این پکیج استفاده می کنند.

این پکیج مناسب است برای:

کسب و کارها و برندهایی که در ابتدا و یا در میانه راه هستند؛ یا هنوز اقدام جدی و حرفه ای در بخش طراحی ها و هویت بصری انجام نداده اند و یا در خود و مجموعه خود می بینند که باید تمام موارد را با توجه به گذر زمان ری دیزاین کنند؛ جزو سازمان های بزرگ محسوب می شوند و به دلیل بزرگی صنعتشان و داشتن رقبای جدی ، نیاز به اقلام هویتی زیاد به صورت یکپارچه و صد البته حرفه ای دارند؛ این برند ها حتما و حتما باید حرفه ای عمل کنند و با توجه به رقبای جدی خود، کاملا هوشمندانه و حرفه ای به رقابت با آن ها بپردازند. به این دلیل نیاز به یک هویت بصری جامع و یکپارچه از اساسی ترین موارد مورد نیاز آن ها است.
به طور مثال آب معدنی دی دی که جزو رده محصولات تند مصرف (FMCG) قرار می گیرد ، نیاز به هویت بصری بسیار گسترده و زیادی است که تمام طیف هویتی آن را در بر بگیرد.
-موارد داخل پکیج A به حدود 150 آیتم میرسد.

پکیج a

این پکیج شامل 2 قسمت می شود:
1-قسمتی از هویت مفهومی برند
2-پکیج A هویت بصری سازمانی

این پکیج مناسب است برای:

این پکیج مناسب کسب و کارها و برندهایی است که رویکرد حرفه ای تری نسبت به بقیه برند ها دارند و می خواهند تمام موارد بصری آنها بر پایه اصول هویتی برند پیش برود.
در صورتی که شرکت کارفرما بخواهد و یا نیاز باشد ادریس تدوین قسمت هویت مفهومی آن را نیز بر عهده بگیرد، باید از پکیج +A استفاده کند
-موارد داخل پکیج +A به حدود 200 آیتم میرسد.

Brand book

برند بوک (Brand Book( به طور کلی شامل 4 مرحله اصلی است :
1-هویت استراتژیک برند
2-هویت مفهومی برند
3-هویت بصری برند
4-هویت کلامی برند

این پکیج مناسب است برای:

برند بوک مناسب هر کسب و کاری نیست. کسب و کارهایی که میخواهند کلا هویت سازی از A تا Z برندشان را ادریس انجام دهد از این پکیج استفاده می کنند. برند بوک تمام موارد هویتی برند است که در قالب یک مسیر مشخص تدوین میشود.
-موارد داخل Brand Book به حدود 250 آیتم میرسد.


  • ۹۶/۰۸/۰۵
  • mohsen salmannia

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی